Ajalugu – “Estonia” auhinnaturniirilt

9. jaanuar 2010 autor · Kommenteeri 

Retla kooli maadlusmatile rivistusid meie rajooni tugevamate koolide ja Viljandi rajooni Mustla keskkooli meeskonnad vabamaadluses. Võistluste pidulikul avamisel esines sütitavalt kahekordne NSV Liidu tšempion klassikalises maadluses Jaan Roots. Meeskondlik võistlus kool kooli vastu on alati olnud haarav ja emotsionaalne. Tänavused kohtumised olid eriti tasavägised ja kaasakiskuvad. Kaotusekibedust said tunda kõik koolid. Napi paremusega jäi peale Mustla, Aravete keskkooli, Paide koonduse ja Koeru Keskkooli ees.

Individuaalarvestuses tulid võitjateks: Ženja Nemeržitski (Paide II KK), Raivo Joala ja Rasmus Vaet (Mustla KK), Hans Ilves (Koeru KK), Alar Pähnapuu ja Margus Pähnapuu (Mustla KK), Jüri Ilves (Koeru KK), Kalle Savi ja Raivo Lattik (Paide III KK), Taivo Krabi ja Margus Tanel (Aravete KK), Marek Gorlov (Koeru KK) ja Raino Saavik (Türi KK).

Absoluutkaalus võitis „Estonia” kolhoosi auhinna viljandlane Riivo Vaet Jüri Viktorovi („Auto”) ja Holger Ranna (Türi NST) ees.

14. aprillil on noorte matimeste võistluspaigaks Aravete kultuurimaja. Võisteldakse Aravete kolhoosi auhindadele vabamaadluses.

ELMAR KUIV

About Jaak