Eesti Meistrivõistlused vabamaadluses täiskasvanutele

31. jaanuar 2010 autor · Kommenteeri

Eile lõppenud Eesti meistrivõistlustel vabamaadluses täiskasvanutele, mis toimusid Viljandi spordihoones, võitsid meie klubi sportlased kolm medalit.

Kõige parema koha maadles välja Toomas Tammik (Koeru), kes saavutas kehakaalus -84kg II koha. Samas kaalukategoorias saavutas Sven Tropp (Türi) III koha. Kehakaalus -120kg saavutas Kristo Kiik (Türi) III koha. Viienda kohaga lõpetasid võistluse Taavi Tikerpalu (Vodja) ja Mihkel Ilin (Türi). Gunnar Vislapuu (Türi) lõpetas võistluse 11. kohaga.

Võistluste protokoll

I Maalehe maadlusturniir meedias

25. jaanuar 2010 autor · Kommenteeri

Koeru võib saada Eesti maadluskeskuseks

Täna lõppenud I Maalehe ja Koeru Maaspordikeskuse maadlusturniir tõi rohkete võitjate kõrval ka uudise, et Koerust võib saada Eesti maadluskeskus.

Nimelt ei toimu Eesti andekamaid noorsportlasi koolitavas Audentese Spordikoolis üldse vabamaalejate õpetamist ja seni on selleks mõeldud rahad jaotatud klubide vahel. Nüüd peetakse plaani hakata maadlejaid kui reeglina maalt pärit sportlasi koolitama maal – Järvamaal Koerus.
Loe veel…Uudis

Loe edasi

I Maalehe maadlusturniiri tulemused

Eile lõppenud Maalehe maadlusturniiril oli esindatud 23 Järvamaa Matimehed noorsportlast. Kokku võttis osa üle 100 maadleja kõikjalt Eestist. Lisaks võisteldi ka tütarlaste arvestuses.

-50 kg Denis Kuznetsov 5. koht (Koeru)
-63kg Hans Christian Ilves 4. koht (Koeru)
-63 kg Freddy Leppänen 5. koht (Koeru)

Põlva spordikooli XXVI auhinnavõistlused vabamaadluses

17. jaanuar 2010 autor · Kommenteeri

16.jaanuaril Põlva spordikeskuses toimunud võistlustel esinesid hästi mitmed Järvamaa Matimehed maadlejad.

Võisteldi nii täiskasvanute kui ka noormeeste vanuseklassis. Võistlusel oli esindatud 12 JMM-i sportlast. Noormeestest sai parima koha Kristen Lõoke, kes tuli kaaluklassis -35kg I kohale. Täiskasvanutest oli parim kaaluklassis -120kg I koha saavutanud Rauno Tamm. Loe edasi

Nublust Nabiks 2010 I etapp

13. jaanuar 2010 autor · Kommenteeri

Nublust Nabiks 2010
Eesti noorte vabamaadluse seeriavõistluse I etapp

Võistlused toimusid 9. jaanuaril 2010. aastal Kohtla-Järve spordihoones. Võistlustel osalesid 1995a. ja hiljem sündinud noormehed ja tütarlapsed .

Kehakaalus:

-26 kg  Janno Uusmaa 5. koht (Koeru);
-32 kg  Kim Niitmäe 5. koht (Türi);
-35 kg  Andrus Narits 5. koht (Türi) ja Kristen Lõoke 6. koht (Koeru);
-38 kg  Peter Luuk 7. koht (Türi);
-42 kg  Mart Omann 5. koht (Türi), Alex Sugurov 8. koht (Türi) ja Romet Luuk 9-11. koht (Türi);
-47 kg  Denis Kuznetsov 3. koht (Koeru) Renaldo Tome 8.-9. koht (Türi);
-59 kg  Freddy Leppänen 5. koht (Koeru) ja Hans–Christian Ilves 8. koht (Koeru)
-43 kg  tütarlastest Jessica Oman 1. koht (Türi)

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused Vabamaadluses

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel vabamaadluses saavutasid meie klubi (Järvamaa Matimehed) maadlejad kaalukategoorias -84 kg kaksikvõidu.

Võistlused toimusid 9.jaanuaril 2010.aastal Kohtla-Järve Spordihoones. Võisteldi täiskasvanute vanuserühmas. Toomas Tammik (Koeru) võitis kõik 4 matši ja saavutas sellega I koha.  Sven Tropp (Türi) sai kolme  matši võidu kõrvale ka ühe kaotuse ja oli sellega II koha vääriline. Kaotus tuli vastu võtta klubikaaslaselt Tammikult seisudega 2:0 ja 2:0.
Ühtlasi olid Tammik ja Tropp ainukesed, kes seekordsel võistlusel klubi eest võistlesid.

Järgmised võistlused toimuvad 16.jaanuaril Põlva  spordikeskuses.