Juhend Loe edasi

Eesti juunioride meistrivõistlused

18. jaanuar 2020 autor · Kommenteeri

Andri Matrov Porvoos 2. koht

Soomes Porvoos toimusid 18. jaanuaril Eesti meistrivõistlused vabamaadluses juunioridele. Tegemist on koostööprojektiga Eesti ja Soome maadlusliidu vahel. Võistlustel osalesid ka maadlusklubi Järvamaa Matimehed sportlased. Noormeeste arvestuses parima tulemuse tegi Andri Matrov, kes võitis raskekaalus hõbemedali. Klubide arvestuses võideti 5. koht. Osales 20 klubi.

Tulemused:

-61 kg: Brent Bürkland 5. koht (Kareda), -61 kg: Karl-Heinrich Kajakas (Türi) 7. koht

-86 kg: Elmar Braks 5. koht (Koeru)

-92 kg: Kennet Künnarpuu 4. koht (Järva-Jaani)

-125 kg: Andri Matrov 2. koht (Koeru)

Laste karikavõistluste I etapp

11. jaanuar 2020 autor · Kommenteeri

Põlva KV Rasmus Peets I koht

Põlva Spordihoones toimus Laste karikavõistluste 2020 I etapp. Kokku osales rekordilised 144 võistlejat Eestist ja Lätist. Maadlusklubi Järvamaa Matimehed noormaadlejaid oli võistlemas 19 noormaadlejat.

Noortes näitasid parimad maadlust Koigi maadlejad Rasmus Peets ja Johanna Abilon, täiskasvanutest Karl Lehist Türilt -kõik alistasid oma vastased ja saavutasid I koha.