Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused maadluses

18. mai 2019 autor · Kommenteeri

Elmar Braks sinises

Järvamaa Matimehed

Paide E-Piima Spordihoones toimus 18. mai Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistlused vabamaadluses, kreeka- rooma- ja naiste-. Võistlustest võttis osa 98 sportlast. Maadlusklubi Järvamaa Matimehed esindasid maakonda kümne sportlasega. Vabamaadluses krooniti meistriteks Brent Bürkland, Helar Okas Järva vallast ning Keijo Orgvee Paidest. Häid kohti võideti ka teiste sportlaste poolt. Parim maaakond vabamaadluses oli Järvamaa.

Järvamaa Matimehed Lätis 11.05.19

Lätis Priekulis toimusid 11.05 võistlused vaba- ja naistemaadluses. Võistlustest võttis osa üle 100 noormaadleja. Järvamaa Matimehed olid võistlustel esindatud kümne sportlasega. Esikoha võitsid Steven Iljin, Aron Lieberg ja Birgit Vestung. Kolmanda koha saavutasid Renno Mikko Aedmäe, Karl Kirsimets, Kevin Hanko, Üllas Närripä ja Karoline Nurmik. Marten Kaljur ja Emily Vislapu said seekord viienda koha.

Kehtna Liud 2019

Rasmus Peets III koht (paremalt teine)

Kehtnas toimus 11. mail võistlus kreeka-rooma maadluses Kehtna Liud, kus võistles Järvamaa Matimeeste esindaja Rasmus Peets, kes maadles kehakaalus -42kg. Rasmuse kaalus oli 15 poissi (kõige rohkemaarvulisem kaal) Rasmus saavutas kolm võitu ja ühe kaotus ning võitis võistlustel III koha.

Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused

4. mai 2019 autor · Kommenteeri

Maadlusklubi Järvamaa Matimehed Põlvas 04.05.19

Põlva Spordihoones toimus 04.05 Põlva maakonna lahtised meistrivõistlused vabamaadluses. Kohale olid tulnud võistlejad Eestist ja Lätist. Maadlusklubi Järvamaa Matimehed esindajaid oli võistlemas 15.