“Nublust Nabiks” IV etapp

24. oktoober 2015 autor · Kommenteeri

Maadlusklubi Järvamaa Matimehed

Vabamaadluse noorte seeriavõistluste IV etapp toimus Rakkes. Kokku oli tulnud 105 võistlejat Eestist ja Lätist. Maadlusklubi Järvamaa Matimehed oli kohal 33 võistlejaga. Järvamaa maadlusklubi noormaadlejad võitsid ühe kuld-, kolm hõbe- ja kaheksa pronksmedalit. Kuldmedali võitis Elisabeth Tikerpalu, Hõbeda võitsid Oti Timur Kirja, Karl Heinrich Kajakas ja Karolin Surva. Proksmedali teenisid välja Cristofer Nagel, Timor Arusaar, Markko Pohlak, Kevin Edgar Kirja, Helar Okas, Elmar Braks, Erko Lilletai, Markkus Tamm.

Medalivõitjad Rakkes

Tulemused:

-23 kg: Oti Timur Kirja (Koeru) 2. koht

-29 kg: Mikk Sakkool Cristofer Nagel (Koeru) 3. koht, Mikk Sakkool (Rakke) 4. koht

-32 kg: Timor Arusaar (J-Jaani) 3. koht, Jan Siim (Rakke) 5. koht, Karel Kuurmaa (Türi) 8. koht, Ants Markkus Mäesepp (Koeru) 9. koht

-35 kg: Markko Pohlak (Rakke) 3. koht, Rasmus Peets (Koigi) 5. koht, Brent Bürkland (Kareda) 7. koht, Kristjan Männik (Koeru) 8. koht, Robin Sepa (Rakke) 10. koht

-38 kg: Karl-Heinrich Kajakas (Türi) 2. koht, Kevin Edgar Kirja (Koeru) 3. koht, Virgo Suun (Koeru) 5. koht

-42 kg: Ronald Hoss Rückenberg (Rakke) 7. koht, Janar Urb 9. koht

-47 kg: Ragnar Kuurmaa (Türi) 5. koht, Reno Laht (Rakke) 7. koht

-53 kg: Elmar Braks (Koeru) 3. koht, Helar Okas (Koeru) 3. koht, Robert Sepa (Rakke) 8. koht, Jesper Männilaan (Kareda) 9. koht

Maadlusklubi JMM

Laupäeval (03.10) toimus Türil Järvamaa lahtised meistrivõistlused vabamaaduses. Võistlejaid oli kokku 76. Maadlusklubi Järvamaa Matimehed olid esindatud koguni 33 noormaadlejaga.
Järvamaa noormaadlejad võitsid kolm esimest, kuus teist ja seitse kolmandat kohta. Maakonna meistritiitli jätsid koju Janno Uusmaa ja Valdi Jalast Koeru Keskkoolist ning Keio Orgvee Järvamaa Kutsehariduskeskusest.
Hõbemedali maadlesid välja Koeru Keskkooli poisid Oti Timur Kirja ja Cristofer Nagel, Markus Tamm Järva-Jaani Gümnaasiumist,  Karl-Heinrich Kajakas Türi Põhikoolist, Elisabeth Tikerpalu Peetri Koolist ning Ragne Kuurmaa Laupa Põhikoolist.
Kolmanda koha saavutasid Aksel Kukk Türi Põhikoolist, Mikk Martsepp Paide Gümnaasiumist,  Mattis Pesti ja Maarius Kotsulim Laupa Põhikoolist  ning Koeru Keskkooli poisid Kristjan Männik, Kevin Kirja ja Erko Lilletai.