Eesti meistrivõistlused vabamaadluses õpilastele 2013

24. november 2013 autor · Kommenteeri

Põltsamaa Felixhallis toimus 24.11.13 Eesti meistrivõistlused õpilastele vabamaadluses. Kokku osales võistlustel 131 poissi ja tüdrukut. Maadlusklubi Järvamaa Matimehed oli võistlustel esindatud kümne poisi ja nelja tüdrukuga. Kokku võitis klubi viis medalit. Eesti meistritiitli võitis kehakaalus -85 kg Janar Kulp. Samas kaalukatekoorias võitis Mart Omann pronksmedali. Keijo Orgvee jõudis kehakaalus -73 kg finaali, kuid seal pidi tunnistama vastase paremust ja lõpetas võistluse tubli hõbemedaliga.  Valdi Jalast võitis samas kaalukategoorias pronksmedali. Tüdrukudest parimana võitis Gabriela Klooster hõbemedali. Klubide arvestuses saavutas maadlusklubi JMM 3. koha. Kokku oli erinevaid maadlusklubisid võistlemas 22.

Tulemused:

-42 kg: Elmar Braks (Koeru) 7. koht

-47 kg: Janno Uusmaa (Koeru) 10. koht

-53 kg: Erko Lilletai (Kareda) 13. koht

-66 kg: Rain Ammer (Türi) 8. koht, Cren Jürgen (Koeru) 13. koht

-73 kg: Keijo Orgvee (Paide) 2. koht, Valdi Jalast (Koeru) 3. koht

-85 kg: Janar Kulp (Koeru) 1. koht, Mart Omann (Türi) 3. koht, Martin Timm (Koeru) 9. koht

Tüdrukud:

-52 kg: Brenda Suuder (Järva-Jaani) 12. koht

-62 kg: Gabriela Klooster (Rakke) 2. koht, Kristina Kasemägi (J-Jaani) 7. koht, Heleri Mets (J-Jaani) 10. koht

“Nublust Nabiks” 2013 V etapp (finaaletapp)

16. november 2013 autor · Kommenteeri

Põltsamaa Felixhallis toimus 16. november seeriavõistluse Nublust Nabiks V etapp, mis oli ka selle aastase seeriavõistluse viimane etapp. Kokku osales viimasel võistlusel 122 sportlast üle Eesti. MK JMM võistlejaid oli Põltsamaal kokku 24. Viimase etapiga selgitati välja kõikide etappide 13 parimat poissi ja kolm parimat tüdrukut. Sellel aastal nelja seeriavõistluse võiduga oli parimate seas kehakaalus +73 kg Janar Kulp, kes jäi ka seekordsel osavõistlusel alistamata vastaste poolt.

Loe edasi

Balti karikavõistlused

9. november 2013 autor · Kommenteeri

Viljandis toimus 09. novembril rahvusvaheline turniir Balti karikavõistlused vabamaadluses täiskasvanutele ning sama võistluse raames korraldati ka noorteturniir. Maadlusklubi JMM oli esindatud võistlustel kaheksa sportlasega. Seekordsel mõõduvõtul parima tulemuse maadles välja Toomas Tammik, kes kehakaalus -84 kg saavutas esikoha.

3. november 2013 autor · Kommenteeri

Rakkes toimus 03. november seeriavõistluse Nublust Nabiks IV etapp. Maadlusklubi Järvamaa Matimehed maadlejaid oli võistlustules 40. Parimate tulemuste eest hoolitsesid Janar Kulp, Valdi Jalast, Elmar Braks ja Gabriela Klooster, kes kõik alistasid oma vastased ja saavutasid esikohad. Võistlustel oli esindatud kõik suuremad maadluskeskused üle Eesti ja ka üks klubi Lätist. Kokku oli võistlustel 139 noormaadlejat.

-66 kg: Rain Ammer (Türi) 5. koht

-73 kg: Valdi Jalast (Koeru) 1. koht, Keio Orgvee (Paide) 5. koht, Reigo Frei (Türi) 8. koht

+73 kg: Janar Kulp (Koeru) 1. koht, Mart Omann (Türi) 2. koht, Fred Saar (Paide) 3. koht