Lisaks oli veel kutsutud Jüri Ilves ja Jaak Tammik. Koosolekult puudus Eesti Tõsteliit (Jaan Talts), Eesti Olümpiakomitee (Mart Siiman) ja Maadlusliit (Heino Priimägi).

1. Kinnitati eelmise koosoleku protokoll.
  2. Kinnitati Maalehe III maadlusturniiri eelarve.
  3. Kuulutatakse välja  noormaadleja (sh naismaadleja) stipendium 1500 eurot.
  4. Kinnitati  noortetreeneri stipendium Taavi Tikerpalule.
  5. Kinnitati heaks koostööleping Judoliiduga. Judoliit kasutab kõiki MSK võimalusi (judo võistluste korraldamine kui ka treeningute ja laagrite läbiviimine).
  6. Järgmine koosolek toimub  6. märtsil 2012 a. Türil.

Eesti meistrivõistlused vabamaadluses õpilastele 2011

28. november 2011 autor · Kommenteeri

Põltsamaal 27. novembril toimusid Eesti meistrivõistlused vabamaadluses õpilastele. Maaldlusklubist JMM võistles 15 sportlast. Kokku võideti kolm medalit. Parima koha saavutas naistemaadluses Jessica Omann kehakaalus -52 kg, kes võitis hõbemedali. Hea tulemuse tegi ka Janno Uusmaa, kes võistles Eesti meistrivõistlustel esimest korda. Tema saavutas kehakaalus -32 kg III koha. Hästi maadles ka Hans-Christian Ilves kas samuti saavutas III koha. Hans maadles kehakaalus kuni 66 kg. Hästi maadlesid ka Janar Kulp ja Marec Herman, kes mõlemad lõpetasid võistlused tugevas konkurentsis viienda kohaga. Klubide arvestuses saavutati VI koht. Kokku osales 26 klubi.

Tulemused:

-32 kg: Janno Uusmaa (Koeru) 3. koht

-42 kg: Andrei Lihvar (Järva-Jaani) 8. koht, Rasmus Algpeus (Järva-Jaani) 14. koht

-53 kg: Marec Herman (Koeru) 5. koht, Denis Kusnetsov (Koeru) 7. koht

-53 kg: Kristen Lõoke (Koeru) 11. koht, Valdi Jalast (Koeru) 13. koht

-59 kg: Mart Omann (Türi) 5. koht, Aavo Karbus (Järva-Jaani) 8. koht, Romet Luuk (Türi) 15. koht

-66 kg: Hans-Christian Ilves (Koeru) 3. koht, Stanislav Radin (J-Jaani) 8. koht, Andres Karbus (Järva-Jaani) 9. koht

-73 kg: Janar Kulp (Koeru) 5. koht

Tüdrukud:

-52 kg: Jessica Omann (Türi) 2. koht

“Nublust Nabiks 2011″ VII etapp

21. november 2011 autor · Kommenteeri

Laupäeval 19.novembril toimus Põltsamaal Felix Spordihallis seeriavõistluse Nublust Nabiks viimane etapp. Maadlusklubi JMM eest oli võistlemas 11 sportlasega. Järvamaa sportlastest seeriavõistluse kokkuvõttes saavutas tubli 13. koha Hans-Christian Ilves. Tüdrukutest saavutas üldkokkuvõttes Jessica Omann kolmanda koha. Kokku osales seeriavõistlustel seitsme etapi peale üle 200 noormaadleja.

Tulemused:

-29 kg: Helar Okas (Koeru) 5. koht

-32 kg: Janno Uusmaa (Koeru) 3. koht, Eigo Allmere (Koeru) 4. koht

-42 kg: Kim Niitmäe (Türi) 3. koht

-53 kg: Marec Herman (Koeru) 3. koht, Denis Kuznetsov (Koeru) 3. koht, Kristen Lõoke (Koeru) 5. koht

14. november 2011 autor · Kommenteeri

Viljandi Spordihoones toimusid 12. novembril Baltimaade karika võistlused vabamaadluses. Külalisvõistlejad olid kohale tulnud Lätist ja Soomest. JMM oli esindatud 10-ne võistlejaga.

5. november 2011 autor · Kommenteeri

02. novembril toimusid Väike – Maarjas võistlused Algajatele. Maadlusklubist JMM võttis võistlustest osa 14 noormaadlejat.

Tulemused:

-27 kg: Oliver Koitmäe (Koeru) 2. koht, Kris Klap (Koeru) 3. koht, Miko Mattis Mänd (Koeru) 5. koht

-29 kg: Reno Laht (Rakke) 3. koht, Janar Urb (Rakke) 5.koht

-32 kg: Roland-Hoss Rückenberg (Rakke) 2. koht, Jarmo Tedin (Koeru) 4. koht, Kerdo Kuldner (Koeru) 5. koht

-45 kg: Jarmo Jürgenson (Koeru) 3. koht, Genri Resev (Koeru) 4. koht

-45 kg: Andri Matrov (Koeru) 5. koht, Kristofer Potman (Rakke) 6. koht